• Strefa SPA
  • Zdrowie
  • Wypoczynek

studio-up


Exilis

 EXILIS - 100% REDUKCJI KOMÓREK TLUSZCZOWYCH 

exilis-glowna

Przełomowy system rozpuszczania tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Exilis to przełomowy, nieinwazyjny system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. który jest alternatywą dla liposukcji! Nie tylko redukuje obwód i wyszczupla problematyczne obszary ciała – bryczesy, boczki etc., ale także skutecznie poprawia napięcie, sprężystość i teksturę skóry.

 

CEL - Wymarzona sylwetka

 

Polecamy pobyty odchudzające z programem modelowania sylwetki najnowocześniejszym na świecie urządzeniem Exilis i Vacumed. Program turnusu zawiera zabiegi odchudzające między innymi masaże, kąpiele, okłady, zajęcia ruchowe jak Nordic Walking, Pilates czy aerobic oraz dostosowaną dietę. Połączenie tych wszystkich form daje niezwykłe efekty w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, dobrej kondycji i wspaniałego samopoczucia.

exilis-glowna 

Wirtualna wycieczka

baner-gl-polowy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Start

Oferta specjalna

 ziomyjpg 

 jodowani

BANER SYLWESTROWY2 

FACEBOOK MINI DISCO2

IMG 1405

Dukat Medical SPA

glowna-01SPA nad morzem Dukat Medical  to miejsce, gdzie całym ciałem i duchem poczujesz relaks i odprężenie.

Zapraszamy Cię w wyjątkową podróż do świata Wellness i SPA, gdzie w komfortowych warunkach pod okiem wysoce wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów zregenerujesz zdrowie, poprawisz kondycję i odzyskasz siły witalne.

Nad morzem sama natura wpływa na Twoje zdrowie i urodę
Niezaprzeczalnym sprzymierzeńcem kuracji w Dukat Medical SPA jest wyjątkowe, morskie powietrze nasycone jodem i aerozolem morskim oraz piękne, szerokie plaże tworzące wspaniałe warunki do regeneracji zdrowia i wypoczynku.

Posiadamy aktualne wpisy uprawniające do organizowania turnusów rehabilitacyjnych oraz przyjmowania zorganizowanych grup.
  • Wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/32/0007/15 ważny do 05 czerwca 2018 r. uprawniajacy do organizowania turnusów rehabilitacyjnych
  • Wpis do rejestru ośrodków nr OD/32/0010/15 ważny do 16 lipca 2018 r. uprawniajacy do przyjmowania zorganizowanych grup na turnusy usprawniająco-rekreacyjne
szczegóły dotyczące wpisów znajdziecie Państwo w dziale Zdrowie i  rehabilitacja nad morzem

Wybierz SPA nad morzem Dukat Medical na rodzinne wczasy nad morzem, turnus rehabilitacyjny czy pobyt SPA z atrakcyjnymi zabiegami. 


unia
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. Projekt pn: „Wzrost konkurencyjności Sanatorium „DUKAT” w wyniku zwiększenie zatrudnienia oraz poszerzenia oferty w drodze innowacyjnych inwestycji w ramach RPO WZ na lata 2007-2013 zgodnie z umową o dofinansowanie nr UDA-RPZP.01.01.02-32-027/09-00 z dnia 22.07.2010 r.