• Strefa SPA
  • Zdrowie
  • Wypoczynek

studio-up


Wirtualna wycieczka

baner-gl-polowy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Google+

Atrakcje regionu

Start

Oferta specjalna

 

 

BANER SYLWESTROWY2

 

FACEBOOK MINI DISCO2

Dukat Medical SPA

glowna-01SPA nad morzem Dukat Medical  to miejsce, gdzie całym ciałem i duchem poczujesz relaks i odprężenie.

Zapraszamy Cię w wyjątkową podróż do świata Wellness i SPA, gdzie w komfortowych warunkach pod okiem wysoce wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów zregenerujesz zdrowie, poprawisz kondycję i odzyskasz siły witalne.

Nad morzem sama natura wpływa na Twoje zdrowie i urodę
Niezaprzeczalnym sprzymierzeńcem kuracji w Dukat Medical SPA jest wyjątkowe, morskie powietrze nasycone jodem i aerozolem morskim oraz piękne, szerokie plaże tworzące wspaniałe warunki do regeneracji zdrowia i wypoczynku.

Posiadamy aktualne wpisy uprawniające do organizowania turnusów rehabilitacyjnych oraz przyjmowania zorganizowanych grup.
  • Wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/32/0007/15 ważny do 05 czerwca 2018 r. uprawniajacy do organizowania turnusów rehabilitacyjnych
  • Wpis do rejestru ośrodków nr OD/32/0010/15 ważny do 16 lipca 2018 r. uprawniajacy do przyjmowania zorganizowanych grup na turnusy usprawniająco-rekreacyjne
szczegóły dotyczące wpisów znajdziecie Państwo w dziale Zdrowie i  rehabilitacja nad morzem

Wybierz SPA nad morzem Dukat Medical na rodzinne wczasy nad morzem, turnus rehabilitacyjny czy pobyt SPA z atrakcyjnymi zabiegami.
unia
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. Projekt pn: „Wzrost konkurencyjności Sanatorium „DUKAT” w wyniku zwiększenie zatrudnienia oraz poszerzenia oferty w drodze innowacyjnych inwestycji w ramach RPO WZ na lata 2007-2013 zgodnie z umową o dofinansowanie nr UDA-RPZP.01.01.02-32-027/09-00 z dnia 22.07.2010 r.